9BD24SC6-1 Sanyo Denki America Inc. BLOWER 76X20MM 24VDC TACH
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
9BD24SC6-1
Tootekategooria:
Kirjeldus:
BLOWER 76X20MM 24VDC TACH
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Speed Sensor (Tach)
Heakskiidud :
CSA, TUV, UL
Kaal :
0.128 lb (58.06g)
Laagri tüüp :
Ball
Laius :
20.00mm
Lõpetamine :
3 Wire Leads
Müra :
43.0 dB(A)
Õhuvool :
10.2 CFM (0.286m³/min)
Osa olek :
Active
Pinge – nimiväärtus :
24VDC
RPM :
4500 RPM
seeria :
San Ace B76
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
1.200 in H2O (298.9 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Rectangular/Rounded - 76mm L x 69.7mm H
Töötemperatuur :
-4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Ventilaatori tüüp :
Blower
Võimsus (vatti) :
3.36W