109P1324S1021 Sanyo Denki America Inc. FAN 127X38MM 24VDC RBLS
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
109P1324S1021
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN 127X38MM 24VDC RBLS
Laius :
38.00mm
Lõpetamine :
2 Wire Leads
Müra :
47.0 dB(A)
Pinge – nimiväärtus :
24VDC
RPM :
3300 RPM
seeria :
San Ace 127
Suurus/Mõõdud :
Square - 127mm L x 127mm H
Töötemperatuur :
-4 ~ 140°F (-20 ~ 60°C)
Ventilaatori tüüp :
Tubeaxial
Võimsus (vatti) :
13.20W