109E1724M502 Sanyo Denki America Inc. FAN 172X51MM 24VDC RBLS
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
109E1724M502
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN 172X51MM 24VDC RBLS
Kaal :
1.7 lbs (771.1g)
Laius :
51.00mm
Lõpetamine :
2 Wire Leads
Müra :
36.0 dB(A)
Õhuvool :
148.3 CFM (4.15m³/min)
Pinge – nimiväärtus :
24VDC
RPM :
2000 RPM
seeria :
San Ace 172
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
0.271 in H2O (67.6 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Round - 172mm Dia
Töötemperatuur :
-4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Ventilaatori tüüp :
Tubeaxial
Võimsus (vatti) :
4.80W