109BM12MC2-1 Sanyo Denki America Inc. BLOWER 97X33MM 12VDC TACH
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
109BM12MC2-1
Tootekategooria:
Kirjeldus:
BLOWER 97X33MM 12VDC TACH
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Speed Sensor (Tach)
Heakskiidud :
CSA, TUV, UL
Kaal :
0.386 lb (175.09g)
Laagri tüüp :
Ball
Laius :
33.00mm
Lõpetamine :
3 Wire Leads
Müra :
43.5 dB(A)
Õhuvool :
20.5 CFM (0.574m³/min)
Osa olek :
Active
Pinge – nimiväärtus :
12VDC
RPM :
2700 RPM
seeria :
San Ace B97
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
0.478 in H2O (119.1 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Rectangular/Rounded - 97.2mm L x 94.4mm H
Töötemperatuur :
-4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Ventilaatori tüüp :
Blower
Võimsus (vatti) :
3.12W