109BF24HA2 Sanyo Denki America Inc. BLOWER 120X32MM 24VDC
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
109BF24HA2
Tootekategooria:
Kirjeldus:
BLOWER 120X32MM 24VDC
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Heakskiidud :
CSA, TUV, UL
Kaal :
0.595 lb (269.89g)
Laagri tüüp :
Ball
Laius :
32.00mm
Lõpetamine :
2 Wire Leads
Müra :
52.0 dB(A)
Õhuvool :
27.5 CFM (0.770m³/min)
Osa olek :
Active
Pinge – nimiväärtus :
24VDC
RPM :
2400 RPM
seeria :
Scirocco Ace 120
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
0.704 in H2O (175.4 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square/Rounded - 120mm L x 120mm H
Töötemperatuur :
-4 ~ 140°F (-20 ~ 60°C)
Ventilaatori tüüp :
Blower
Võimsus (vatti) :
7.20W