109BD24HC2 Sanyo Denki America Inc. BLOWER 76X30MM 24VDC TACH
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
109BD24HC2
Tootekategooria:
Kirjeldus:
BLOWER 76X30MM 24VDC TACH
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Speed Sensor (Tach)
Heakskiidud :
CSA, TUV, UL
Kaal :
0.22 lb (99.79g)
Laagri tüüp :
Ball
Laius :
30.00mm
Lõpetamine :
3 Wire Leads
Müra :
41.5 dB(A)
Õhuvool :
12.7 CFM (0.356m³/min)
Osa olek :
Active
Pinge – nimiväärtus :
24VDC
RPM :
3000 RPM
seeria :
San Ace B76
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
0.610 in H2O (151.9 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square/Rounded - 76mm L x 75.5mm H
Töötemperatuur :
-4 ~ 140°F (-20 ~ 60°C)
Ventilaatori tüüp :
Blower
Võimsus (vatti) :
4.08W