HWB015S-05-M-C Sanken AC/DC CONVERTER 5V 15W
Toiteallikad - välised / sisemised (pardavälised)
Tootja number:
HWB015S-05-M-C
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
AC/DC CONVERTER 5V 15W
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Load Sharing, Universal Input
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pinge – isolatsioon :
Pinge – sisend :
85 ~ 264 VAC
Pinge – väljund 1 :
5V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
3A
Rakendused :
ITE (Commercial), Medical
seeria :
HWB
Suurus/Mõõdud :
4.33" L x 3.62" W x 1.38" H (110.0mm x 92.0mm x 35.0mm)
Tõhusus :
70%
Töötemperatuur :
-10°C ~ 60°C
Tüüp :
Enclosed
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
15W