SPHWHAHDNK28YZT3D2 Samsung Semiconductor, Inc. LED COB D 4000K SQUARE
optoelektroonika
Tootja number:
SPHWHAHDNK28YZT3D2
Kirjeldus:
LED COB D 4000K SQUARE
RoHs olek:
CCT(K) :
4000K 3-Step MacAdam Ellipse
CRI (värviedastusindeks) :
95 (Typ)
Funktsioonid :
Kõrgus :
1.50mm
Lainepikkus :
Lumen/Watt @ voolutugevus – test :
113 lm/W
Objektiivi tüüp :
Flat
Osa olek :
Active
Pakendamine :
Tray
Pinge – edasi (Vf) (tüüp) :
34.6V
Praegune – max :
2.76A
Praegune – Test :
1.08A
Seadistamine :
Square
seeria :
COB D Gen2
Suurus/Mõõdud :
28.00mm L x 28.00mm W
Temperatuur – test :
85°C
Tüüp :
Chip On Board (COB)
Vaatenurk :
115°
Valgust kiirgav pind (LES) :
22.00mm Diameter