80ZLH470MEFC12.5X35 Rubycon CAP ALUM 470UF 20% 80V RADIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
80ZLH470MEFC12.5X35
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 470UF 20% 80V RADIAL
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.197" (5.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
1.457" (37.00mm)
Lifetime@Temp. :
10000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
470µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Radial, Can
Pakendamine :
Bulk
Pinge – nimiväärtus :
80V
Pinnapealse mäe maa suurus :
Polarisatsioon :
Polar
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
Rakendused :
General Purpose
Ripple Current @ madal sagedus :
1.177A @ 120Hz
seeria :
ZLH
Suurus/Mõõdud :
0.492" Dia (12.50mm)
Takistus :
43 mOhms
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 105°C