6.3TRV6800M16X21.5 Rubycon CAP ALUM 6800UF 20% 6.3V SMD
Kondensaatorid
Tootja number:
6.3TRV6800M16X21.5
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 6800UF 20% 6.3V SMD
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
Kõrgus – istuv (max) :
0.866" (22.00mm)
Lifetime@Temp. :
10000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
6800µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
Radial, Can - SMD
Pakendamine :
Digi-Reel®
Pinge – nimiväärtus :
6.3V
Pinnapealse mäe maa suurus :
0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm)
Polarisatsioon :
Polar
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
2A @ 100kHz
Rakendused :
General Purpose
Ripple Current @ madal sagedus :
1.2A @ 120Hz
seeria :
TRV
Suurus/Mõõdud :
0.630" Dia (16.00mm)
Takistus :
41 mOhms
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 105°C