450LSQ2200MNB64X99 Rubycon CAP ALUM 2200UF 20% 450V SCREW
Kondensaatorid
Tootja number:
450LSQ2200MNB64X99
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 2200UF 20% 450V SCREW
Juhtmete vahe :
1.110" (28.20mm)
Kõrgus – istuv (max) :
4.016" (102.00mm)
Lifetime@Temp. :
3000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
2200µF
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pakend/ümbris :
Radial, Can - Screw Terminals
Pinge – nimiväärtus :
450V
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
8.496A @ 10kHz
Ripple Current @ madal sagedus :
7.2A @ 120Hz
seeria :
LSQ
Suurus/Mõõdud :
2.520" Dia (64.00mm)
Takistus :
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-25°C ~ 85°C