450LSQ1000MNB51X83 Rubycon CAP ALUM 1000UF 20% 450V SCREW
Kondensaatorid
Tootja number:
450LSQ1000MNB51X83
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 1000UF 20% 450V SCREW
Juhtmete vahe :
0.858" (21.80mm)
Kõrgus – istuv (max) :
3.386" (86.00mm)
Lifetime@Temp. :
3000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
1000µF
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pakend/ümbris :
Radial, Can - Screw Terminals
Pinge – nimiväärtus :
450V
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
4.72A @ 10kHz
Ripple Current @ madal sagedus :
4A @ 120Hz
seeria :
LSQ
Suurus/Mõõdud :
2.008" Dia (51.00mm)
Takistus :
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-25°C ~ 85°C