450BXW22MEFR10X30 Rubycon CAP ALUM 22UF 20% 450V T/H
Kondensaatorid
Tootja number:
450BXW22MEFR10X30
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 22UF 20% 450V T/H
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.197" (5.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
1.260" (32.00mm)
Lifetime@Temp. :
12000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
22µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Radial, Can
Pakendamine :
Bulk
Pinge – nimiväärtus :
450V
Pinnapealse mäe maa suurus :
Polarisatsioon :
Polar
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
675mA @ 100kHz
Rakendused :
General Purpose
Ripple Current @ madal sagedus :
270mA @ 120Hz
seeria :
BXW
Suurus/Mõõdud :
0.394" Dia (10.00mm)
Takistus :
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 105°C