450BXW15MEFR16X16 Rubycon CAP ALUM 15UF 20% 450V T/H
Kondensaatorid
Tootja number:
450BXW15MEFR16X16
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 15UF 20% 450V T/H
Juhtmete vahe :
0.295" (7.50mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.709" (18.00mm)
Lifetime@Temp. :
10000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
15µF
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Radial, Can
Pinge – nimiväärtus :
450V
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
525mA @ 100kHz
Ripple Current @ madal sagedus :
210mA @ 120Hz
seeria :
BXW
Suurus/Mõõdud :
0.630" Dia (16.00mm)
Takistus :
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 105°C