420VXS220MEFC35X25 Rubycon CAP ALUM 220UF 20% 420V SNAP
Kondensaatorid
Tootja number:
420VXS220MEFC35X25
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 220UF 20% 420V SNAP
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.394" (10.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
1.063" (27.00mm)
Lifetime@Temp. :
5000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
220µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Radial, Can - Snap-In
Pakendamine :
Bulk
Pinge – nimiväärtus :
420V
Pinnapealse mäe maa suurus :
Polarisatsioon :
Polar
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
1.918A @ 10kHz
Rakendused :
General Purpose
Ripple Current @ madal sagedus :
1.37A @ 120Hz
seeria :
VXS
Suurus/Mõõdud :
1.378" Dia (35.00mm)
Takistus :
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-25°C ~ 105°C
Laos
12,582
Ühiku hind:
Võtke meiega ühendust Pakkumine
420VXS220MEFC35X25 Konkurentsivõimelised hinnad
420VXS220MEFC35X25 Iseärasused
420VXS220MEFC35X25 is produced by Rubycon, belongs to Alumiiniumist elektrolüütkondensaatorid.
420VXS220MEFC35X25 Toote üksikasjad
420VXS220MEFC35X25, mida pakub Rubycon, saab osta CHIPMLCC-st.
Siit leiate erinevaid juhtivate tootjate elektroonilisi osi rahu.
CHIPMLCC 420VXS220MEFC35X25 on range kvaliteedikontrolliga ja nõuetele vastav kõike nõuetele.
CHIPMLCC-s näidatud fondi staatus on ainult viitamiseks.
420VXS220MEFC35X25 Seotud märksõnad
420VXS220MEFC35X25 Hind
420VXS220MEFC35X25 Maalimine
420VXS220MEFC35X25 Tihvtide pinge
Pakkumised: Kiire hinnapakkumise kontroll
Minimaalne tellimus: 1
 Sisaldab "420V" seeria tooteid