400USH1000MEFC35X50 Rubycon CAP ALUM 1000UF 20% 400V SNAP
Kondensaatorid
Tootja number:
400USH1000MEFC35X50
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 1000UF 20% 400V SNAP
Juhtmete vahe :
0.394" (10.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
2.047" (52.00mm)
Lifetime@Temp. :
3000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
1000µF
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Radial, Can - Snap-In
Pinge – nimiväärtus :
400V
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
5.264A @ 10kHz
Ripple Current @ madal sagedus :
3.76A @ 120Hz
seeria :
USH
Suurus/Mõõdud :
1.378" Dia (35.00mm)
Takistus :
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-25°C ~ 85°C