400SXG470MEFCSN35X40 Rubycon CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
Kondensaatorid
Tootja number:
400SXG470MEFCSN35X40
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
Juhtmete vahe :
0.394" (10.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
1.654" (42.00mm)
Lifetime@Temp. :
2000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
470µF
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Radial, Can - Snap-In
Pinge – nimiväärtus :
400V
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
2.66A @ 10kHz
Ripple Current @ madal sagedus :
1.9A @ 120Hz
seeria :
SXG
Suurus/Mõõdud :
1.378" Dia (35.00mm)
Takistus :
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-25°C ~ 105°C