400LSW1000MNB51X98 Rubycon CAP ALUM 1000UF 20% 400V SCREW
Kondensaatorid
Tootja number:
400LSW1000MNB51X98
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 1000UF 20% 400V SCREW
Juhtmete vahe :
0.858" (21.80mm)
Kõrgus – istuv (max) :
3.976" (101.00mm)
Lifetime@Temp. :
3000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
1000µF
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pakend/ümbris :
Radial, Can - Screw Terminals
Pinge – nimiväärtus :
400V
seeria :
LSW
Suurus/Mõõdud :
2.008" Dia (51.00mm)
Takistus :
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-25°C ~ 105°C