35SJV33M6.3X8 Rubycon CAP ALUM 33UF 20% 35V SMD
Kondensaatorid
Tootja number:
35SJV33M6.3X8
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 33UF 20% 35V SMD
Kõrgus – istuv (max) :
0.315" (8.00mm)
Lifetime@Temp. :
3000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
33µF
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – nimiväärtus :
35V
Pinnapealse mäe maa suurus :
0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
85.5mA @ 10kHz
Ripple Current @ madal sagedus :
57mA @ 120Hz
Suurus/Mõõdud :
0.248" Dia (6.30mm)
Takistus :
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 105°C