25JXF1200MEFC10X25 Rubycon CAP ALUM 1200UF 20% 25V T/H
Kondensaatorid
Tootja number:
25JXF1200MEFC10X25
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 1200UF 20% 25V T/H
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.197" (5.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
1.063" (27.00mm)
Lifetime@Temp. :
6000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
1200µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Radial, Can
Pakendamine :
Bulk
Pinge – nimiväärtus :
25V
Pinnapealse mäe maa suurus :
Polarisatsioon :
Polar
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
Rakendused :
General Purpose
Ripple Current @ madal sagedus :
1.026A @ 120Hz
seeria :
JXF
Suurus/Mõõdud :
0.394" Dia (10.00mm)
Takistus :
37 mOhms
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 105°C