180MXC470MEFC22X35 Rubycon CAP ALUM 470UF 20% 180V SNAP
Kondensaatorid
Tootja number:
180MXC470MEFC22X35
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 470UF 20% 180V SNAP
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.394" (10.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
1.457" (37.00mm)
Lifetime@Temp. :
3000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
470µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Radial, Can - Snap-In
Pakendamine :
Bulk
Pinge – nimiväärtus :
180V
Pinnapealse mäe maa suurus :
Polarisatsioon :
Polar
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
2.13A @ 10kHz
Rakendused :
General Purpose
Ripple Current @ madal sagedus :
1.42A @ 120Hz
seeria :
MXC
Suurus/Mõõdud :
0.866" Dia (22.00mm)
Takistus :
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 105°C