16ZL68MEFCT56.3X7 Rubycon CAP ALUM 68UF 20% 16V RADIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
16ZL68MEFCT56.3X7
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 68UF 20% 16V RADIAL
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.098" (2.50mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.315" (8.00mm)
Lifetime@Temp. :
1000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
68µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Radial, Can
Pakendamine :
Tape & Box (TB)
Pinge – nimiväärtus :
16V
Pinnapealse mäe maa suurus :
Polarisatsioon :
Polar
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
300mA @ 100kHz
Rakendused :
General Purpose
Ripple Current @ madal sagedus :
120mA @ 120Hz
seeria :
ZL
Suurus/Mõõdud :
0.248" Dia (6.30mm)
Takistus :
240 mOhms
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 105°C