16SGV47M6.3X6.1 Rubycon CAP ALUM 47UF 20% 16V SMD
Kondensaatorid
Tootja number:
16SGV47M6.3X6.1
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 47UF 20% 16V SMD
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Hinnangud :
AEC-Q200
Juhtmete vahe :
Kõrgus – istuv (max) :
0.240" (6.10mm)
Lifetime@Temp. :
2000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
47µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
Radial, Can - SMD
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – nimiväärtus :
16V
Pinnapealse mäe maa suurus :
0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Polarisatsioon :
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
105mA @ 10kHz
Rakendused :
Automotive
Ripple Current @ madal sagedus :
70mA @ 120Hz
seeria :
SGV
Suurus/Mõõdud :
0.248" Dia (6.30mm)
Takistus :
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 105°C