16LSW100000M51X98 Rubycon SCREW TERMINAL
Kondensaatorid
Tootja number:
16LSW100000M51X98
Tootja:
Kirjeldus:
SCREW TERMINAL
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.858" (21.80mm)
Kõrgus – istuv (max) :
3.976" (101.00mm)
Lifetime@Temp. :
3000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
100000µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pakend/ümbris :
Radial, Can - Screw Terminals
Pakendamine :
Pinge – nimiväärtus :
16V
Pinnapealse mäe maa suurus :
Polarisatsioon :
Polar
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
12.204A @ 10kHz
Rakendused :
General Purpose
Ripple Current @ madal sagedus :
11.3A @ 120Hz
seeria :
LSW
Suurus/Mõõdud :
2.008" Dia (51.00mm)
Takistus :
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 105°C