10TRV4700M18X16.5 Rubycon CAP ALUM 4700UF 20% 10V SMD
Kondensaatorid
Tootja number:
10TRV4700M18X16.5
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 4700UF 20% 10V SMD
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
Kõrgus – istuv (max) :
0.669" (17.00mm)
Lifetime@Temp. :
10000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
4700µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
Radial, Can - SMD
Pakendamine :
Digi-Reel®
Pinge – nimiväärtus :
10V
Pinnapealse mäe maa suurus :
0.748" L x 0.748" W (19.00mm x 19.00mm)
Polarisatsioon :
Polar
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
1.55A @ 100kHz
Rakendused :
General Purpose
Ripple Current @ madal sagedus :
930mA @ 120Hz
seeria :
TRV
Suurus/Mõõdud :
0.709" Dia (18.00mm)
Takistus :
64 mOhms
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 105°C