10SEV220M6.3X8 Rubycon CAP ALUM 220UF 20% 10V SMD
Kondensaatorid
Tootja number:
10SEV220M6.3X8
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 220UF 20% 10V SMD
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Hinnangud :
AEC-Q200
Juhtmete vahe :
Kõrgus – istuv (max) :
0.315" (8.00mm)
Lifetime@Temp. :
2000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
220µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
Radial, Can - SMD
Pakendamine :
Digi-Reel®
Pinge – nimiväärtus :
10V
Pinnapealse mäe maa suurus :
0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Polarisatsioon :
Polar
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
210mA @ 10kHz
Rakendused :
Automotive
Ripple Current @ madal sagedus :
175mA @ 120Hz
seeria :
SEV
Suurus/Mõõdud :
0.248" Dia (6.30mm)
Takistus :
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C