100SEV330M18X21.5 Rubycon CAP ALUM 330UF 20% 100V SMD
Kondensaatorid
Tootja number:
100SEV330M18X21.5
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 330UF 20% 100V SMD
Hinnangud :
AEC-Q200
Juhtmete vahe :
Kõrgus – istuv (max) :
0.866" (22.00mm)
Lifetime@Temp. :
2000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
330µF
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
Radial, Can - SMD
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – nimiväärtus :
100V
Pinnapealse mäe maa suurus :
0.748" L x 0.748" W (19.00mm x 19.00mm)
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
990mA @ 10kHz
Rakendused :
Automotive
Ripple Current @ madal sagedus :
825mA @ 120Hz
seeria :
SEV
Suurus/Mõõdud :
0.709" Dia (18.00mm)
Takistus :
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C