100MXG5600MEFC35X45 Rubycon CAP ALUM 5600UF 20% 100V SNAP
Kondensaatorid
Tootja number:
100MXG5600MEFC35X45
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 5600UF 20% 100V SNAP
Juhtmete vahe :
0.394" (10.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
1.850" (47.00mm)
Lifetime@Temp. :
2000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
5600µF
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Radial, Can - Snap-In
Pakendamine :
Bulk
Pinge – nimiväärtus :
100V
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
4.6575A @ 10kHz
Rakendused :
General Purpose
Ripple Current @ madal sagedus :
4.05A @ 120Hz
seeria :
MXG
Suurus/Mõõdud :
1.378" Dia (35.00mm)
Takistus :
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 105°C