100LSW10000MNB51X98 Rubycon CAP ALUM 10000UF 20% 100V SCREW
Kondensaatorid
Tootja number:
100LSW10000MNB51X98
Tootja:
Kirjeldus:
CAP ALUM 10000UF 20% 100V SCREW
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.858" (21.80mm)
Kõrgus – istuv (max) :
3.976" (101.00mm)
Lifetime@Temp. :
3000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
10000µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pakend/ümbris :
Radial, Can - Screw Terminals
Pakendamine :
Bulk
Pinge – nimiväärtus :
100V
Pinnapealse mäe maa suurus :
Polarisatsioon :
Polar
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
7.37A @ 10kHz
Rakendused :
General Purpose
Ripple Current @ madal sagedus :
6.7A @ 120Hz
seeria :
LSW
Suurus/Mõõdud :
2.008" Dia (51.00mm)
Takistus :
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 105°C