REC3.5-0505SRW/R10/A Recom Power CONV DC/DC 3.5W SNGL 5VOUT DIP24
Toiteallikad
Tootja number:
REC3.5-0505SRW/R10/A
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CONV DC/DC 3.5W SNGL 5VOUT DIP24
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
SCP
Juhtimisfunktsioonid :
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
24-DIP Module, 6 Leads
Pakendamine :
Tube
Pinge – isolatsioon :
10kV
Pinge – sisend (max) :
9V
Pinge – sisend (min) :
4.5V
Pinge – väljund 1 :
5V
Pinge – väljund 2 :
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
700mA
Rakendused :
ITE (Commercial), Medical
seeria :
ECONOLINE REC3.5/R
Suurus/Mõõdud :
1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
Tarnija seadmepakett :
Tõhusus :
77%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C
Tüüp :
Isolated Module
Väljundite arv :
1
Võimsus (vatti) :
3.5W