R12P22005D Recom Power CONV DC/DC 2W 12VIN +20/-5VOUT T
Toiteallikad
Tootja number:
R12P22005D
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CONV DC/DC 2W 12VIN +20/-5VOUT T
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Juhtimisfunktsioonid :
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
7-SIP Module, 5 Leads
Pakendamine :
Tube
Pinge – isolatsioon :
5.2kV
Pinge – sisend (max) :
13.2V
Pinge – sisend (min) :
10.8V
Pinge – väljund 1 :
20V
Pinge – väljund 2 :
-5V
Pinge – väljund 3 :
Pinge – väljund 4 :
Praegune – väljund (maksimaalne) :
50mA, 200mA
Rakendused :
ITE (Commercial)
seeria :
ECONOLINE RxxP22005D
Suurus/Mõõdud :
0.77" L x 0.39" W x 0.49" H (19.5mm x 9.8mm x 12.5mm)
Tarnija seadmepakett :
Tõhusus :
82%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 95°C
Tüüp :
Isolated Module
Väljundite arv :
2
Võimsus (vatti) :
2W