FAD1-12025ESJW12 Qualtek FAN AXIAL 120X25.5MM 48VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
FAD1-12025ESJW12
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 120X25.5MM 48VDC WIRE
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Heakskiidud :
CE, cURus, TUV
Kaal :
0.344 lb (156.04g)
Laagri tüüp :
Sleeve
Laius :
25.50mm
Lõpetamine :
2 Wire Leads
Müra :
43.3 dB(A)
Õhuvool :
99.0 CFM (2.77m³/min)
Osa olek :
Active
Pinge – nimiväärtus :
48VDC
RPM :
2500 RPM
seeria :
FAD1-12025
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
0.174 in H2O (43.3 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 120mm L x 120mm H
Töötemperatuur :
14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C)
Ventilaatori tüüp :
Tubeaxial
Võimsus (vatti) :
5.76W