FAD1-12025CSMW12 Qualtek FAN AXIAL 120X25.5MM 12VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
FAD1-12025CSMW12
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 120X25.5MM 12VDC WIRE
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Heakskiidud :
CE, cURus, TUV
Kaal :
0.344 lb (156.04g)
Laagri tüüp :
Sleeve
Laius :
25.50mm
Lõpetamine :
2 Wire Leads
Müra :
38.0 dB(A)
Õhuvool :
81.0 CFM (2.27m³/min)
Osa olek :
Active
Pinge – nimiväärtus :
12VDC
RPM :
2050 RPM
seeria :
FAD1-12025
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
0.113 in H2O (28.1 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 120mm L x 120mm H
Töötemperatuur :
14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C)
Ventilaatori tüüp :
Tubeaxial
Võimsus (vatti) :
1.92W