FAD1-09225CHJW12 Qualtek FAN AXIAL 92.5X25MM 12VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
FAD1-09225CHJW12
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 92.5X25MM 12VDC WIRE
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Heakskiidud :
CE, cURus, TUV
Kaal :
0.203 lb (92.08g)
Laagri tüüp :
Hydrodynamic
Laius :
25.00mm
Lõpetamine :
2 Wire Leads
Müra :
42.2 dB(A)
Õhuvool :
61.9 CFM (1.73m³/min)
Osa olek :
Active
Pinge – nimiväärtus :
12VDC
RPM :
3300 RPM
seeria :
FAD1-09225
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
0.187 in H2O (46.6 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 92.5mm L x 92.5mm H
Töötemperatuur :
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Ventilaatori tüüp :
Tubeaxial
Võimsus (vatti) :
3.24W