FAD1-08032CBJW12 Qualtek FAN AXIAL 80.5X32MM 12VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
FAD1-08032CBJW12
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 80.5X32MM 12VDC WIRE
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Heakskiidud :
CE, cURus, TUV
Kaal :
0.238 lb (107.95g)
Laagri tüüp :
Ball
Laius :
32.00mm
Lõpetamine :
2 Wire Leads
Müra :
44.0 dB(A)
Õhuvool :
55.4 CFM (1.55m³/min)
Osa olek :
Active
Pinge – nimiväärtus :
12VDC
RPM :
4200 RPM
seeria :
FAD1-08032
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
0.316 in H2O (78.7 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 80.5mm L x 80.5mm H
Töötemperatuur :
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Ventilaatori tüüp :
Tubeaxial
Võimsus (vatti) :
2.76W