FAD1-08025CHHW12-A Qualtek FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
FAD1-08025CHHW12-A
Kirjeldus:
FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
Kaal :
0.159 lb (72.12g)
Laagri tüüp :
Hydrodynamic
Laius :
25.00mm
Müra :
35.8 dB(A)
Õhuvool :
37.2 CFM (1.04m³/min)
Pinge – nimiväärtus :
12VDC
RPM :
3000 RPM
seeria :
FAD1-08025-A
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
0.157 in H2O (39.1 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 80mm L x 80mm H
Töötemperatuur :
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Võimsus (vatti) :
2.16W