FAD1-08025CBLW12-A Qualtek FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
FAD1-08025CBLW12-A
Kirjeldus:
FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
Kaal :
0.159 lb (72.12g)
Laagri tüüp :
Ball
Laius :
25.00mm
Müra :
23.6 dB(A)
Õhuvool :
24.4 CFM (0.683m³/min)
Pinge – nimiväärtus :
12VDC
RPM :
2000 RPM
seeria :
FAD1-08025-A
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
0.068 in H2O (17.0 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 80mm L x 80mm H
Töötemperatuur :
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Võimsus (vatti) :
1.08W