FAD1-08025CBAW12-A Qualtek FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
FAD1-08025CBAW12-A
Kirjeldus:
FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
Kaal :
0.159 lb (72.12g)
Laagri tüüp :
Ball
Laius :
25.00mm
Müra :
18.3 dB(A)
Õhuvool :
19.8 CFM (0.554m³/min)
Pinge – nimiväärtus :
12VDC
RPM :
1600 RPM
seeria :
FAD1-08025-A
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
0.046 in H2O (11.4 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 80mm L x 80mm H
Töötemperatuur :
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Võimsus (vatti) :
1.08W