FAD1-06025CHLW12-A Qualtek FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
FAD1-06025CHLW12-A
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Heakskiidud :
CE, cURus, TUV
Kaal :
0.137 lb (62.14g)
Laagri tüüp :
Hydrodynamic
Laius :
25.00mm
Lõpetamine :
2 Wire Leads
Müra :
18.9 dB(A)
Õhuvool :
12.7 CFM (0.356m³/min)
Osa olek :
Active
Pinge – nimiväärtus :
12VDC
RPM :
2500 RPM
seeria :
FAD1-06025-A
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
0.080 in H2O (19.9 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 60mm L x 60mm H
Töötemperatuur :
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Ventilaatori tüüp :
Tubeaxial
Võimsus (vatti) :
1.20W