FAD1-06025CBJW12-A Qualtek FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
FAD1-06025CBJW12-A
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 60X25MM 12VDC WIRE
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Heakskiidud :
CE, cURus, TUV
Kaal :
0.137 lb (62.14g)
Laagri tüüp :
Ball
Laius :
25.00mm
Lõpetamine :
2 Wire Leads
Müra :
38.4 dB(A)
Õhuvool :
26.1 CFM (0.731m³/min)
Osa olek :
Active
Pinge – nimiväärtus :
12VDC
RPM :
5000 RPM
seeria :
FAD1-06025-A
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
0.298 in H2O (74.2 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 60mm L x 60mm H
Töötemperatuur :
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Ventilaatori tüüp :
Tubeaxial
Võimsus (vatti) :
2.76W