EEU-FS1A822 Panasonic Electronic Components CAP ALUM 8200UF 20% 10V T/H
Kondensaatorid
Tootja number:
EEU-FS1A822
Kirjeldus:
CAP ALUM 8200UF 20% 10V T/H
Juhtmete vahe :
0.295" (7.49mm)
Kõrgus – istuv (max) :
1.457" (37.01mm)
Lifetime@Temp. :
10000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
8200µF
Pinge – nimiväärtus :
10V
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
3.82A @ 100kHz
Ripple Current @ madal sagedus :
3.056A @ 120Hz
Suurus/Mõõdud :
0.630" Dia (16.00mm)
Takistus :
14 mOhms
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 105°C