EEU-FS0J103 Panasonic Electronic Components CAP ALUM 10000UF 20% 6.3V T/H
Kondensaatorid
Tootja number:
EEU-FS0J103
Kirjeldus:
CAP ALUM 10000UF 20% 6.3V T/H
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.295" (7.49mm)
Kõrgus – istuv (max) :
1.063" (27.00mm)
Lifetime@Temp. :
10000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
10000µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Radial, Can
Pakendamine :
Bulk
Pinge – nimiväärtus :
6.3V
Pinnapealse mäe maa suurus :
Polarisatsioon :
Polar
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
3.82A @ 100kHz
Rakendused :
General Purpose
Ripple Current @ madal sagedus :
3.056A @ 120Hz
seeria :
FS
Suurus/Mõõdud :
0.630" Dia (16.00mm)
Takistus :
14 mOhms
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 105°C