EEU-EB1V221B Panasonic Electronic Components CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
EEU-EB1V221B
Kirjeldus:
CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.197" (5.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.630" (16.00mm)
Lifetime@Temp. :
10000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
220µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Radial, Can
Pakendamine :
Tape & Box (TB)
Pinge – nimiväärtus :
35V
Pinnapealse mäe maa suurus :
Polarisatsioon :
Polar
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
256.1mA @ 100kHz
Rakendused :
General Purpose
Ripple Current @ madal sagedus :
197mA @ 120Hz
seeria :
EB
Suurus/Mõõdud :
0.315" Dia (8.00mm)
Takistus :
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 105°C