EEE-TP70471V Panasonic Electronic Components FIXED ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPA
Kondensaatorid
Tootja number:
EEE-TP70471V
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
100 mOhm @ 100kHz
Kõrgus – istuv (max) :
0.669" (17.00mm)
Lifetime@Temp. :
3000 Hrs @ 125°C
Mahtuvus :
470µF
Pakendamine :
Digi-Reel®
Pinge – nimiväärtus :
70V
Pinnapealse mäe maa suurus :
0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm)
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
1.9A @ 100kHz
Ripple Current @ madal sagedus :
1.425A @ 120Hz
Suurus/Mõõdud :
0.630" Dia (16.00mm)
Takistus :
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C