EEE-TP1V132V Panasonic Electronic Components FIXED ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPA
Kondensaatorid
Tootja number:
EEE-TP1V132V
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
47 mOhm @ 100kHz
Kõrgus – istuv (max) :
0.669" (17.00mm)
Lifetime@Temp. :
3000 Hrs @ 125°C
Mahtuvus :
1300µF
Pakendamine :
Cut Tape (CT)
Pinge – nimiväärtus :
35V
Pinnapealse mäe maa suurus :
0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm)
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
2.4A @ 100kHz
Ripple Current @ madal sagedus :
1.8A @ 120Hz
Suurus/Mõõdud :
0.630" Dia (16.00mm)
Takistus :
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C