EEE-TP1K391V Panasonic Electronic Components FIXED ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPA
Kondensaatorid
Tootja number:
EEE-TP1K391V
Kirjeldus:
FIXED ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPA
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
100 mOhm @ 100kHz
Hinnangud :
AEC-Q200
Juhtmete vahe :
Kõrgus – istuv (max) :
0.669" (17.00mm)
Lifetime@Temp. :
3000 Hrs @ 125°C
Mahtuvus :
390µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
Radial, Can - SMD
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge – nimiväärtus :
80V
Pinnapealse mäe maa suurus :
0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm)
Polarisatsioon :
Polar
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
1.9A @ 100kHz
Rakendused :
Automotive, High Temperature Reflow
Ripple Current @ madal sagedus :
1.425A @ 120Hz
seeria :
TP
Suurus/Mõõdud :
0.630" Dia (16.00mm)
Takistus :
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C