EEE-TP1E272M Panasonic Electronic Components FIXED ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPA
Kondensaatorid
Tootja number:
EEE-TP1E272M
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
45 mOhm @ 100kHz
Kõrgus – istuv (max) :
0.669" (17.00mm)
Lifetime@Temp. :
3000 Hrs @ 125°C
Mahtuvus :
2700µF
Pakendamine :
Digi-Reel®
Pinge – nimiväärtus :
25V
Pinnapealse mäe maa suurus :
0.748" L x 0.748" W (19.00mm x 19.00mm)
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
2.6A @ 100kHz
Ripple Current @ madal sagedus :
1.95A @ 120Hz
Suurus/Mõõdud :
0.709" Dia (18.00mm)
Takistus :
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-55°C ~ 125°C