EEE-HAV470UAP Panasonic Electronic Components CAP ALUM 47UF 20% 35V SMD
Kondensaatorid
Tootja number:
EEE-HAV470UAP
Kirjeldus:
CAP ALUM 47UF 20% 35V SMD
Kõrgus – istuv (max) :
0.244" (6.20mm)
Lifetime@Temp. :
1000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
47µF
Pakendamine :
Cut Tape (CT)
Pinge – nimiväärtus :
35V
Pinnapealse mäe maa suurus :
0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
142.8mA @ 10kHz
Ripple Current @ madal sagedus :
84mA @ 120Hz
seeria :
HA
Suurus/Mõõdud :
0.315" Dia (8.00mm)
Takistus :
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 105°C