EEE-FC1C221AP Panasonic Electronic Components CAP ALUM 220UF 20% 16V SMD
Kondensaatorid
Tootja number:
EEE-FC1C221AP
Kirjeldus:
CAP ALUM 220UF 20% 16V SMD
Kõrgus – istuv (max) :
0.402" (10.20mm)
Lifetime@Temp. :
1000 Hrs @ 105°C
Mahtuvus :
220µF
Pakendamine :
Digi-Reel®
Pinge – nimiväärtus :
16V
Pinnapealse mäe maa suurus :
0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
670mA @ 100kHz
Ripple Current @ madal sagedus :
502.5mA @ 120Hz
seeria :
FC
Suurus/Mõõdud :
0.394" Dia (10.00mm)
Takistus :
150 mOhms
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 105°C