EEE-1HA220AP Panasonic Electronic Components CAP ALUM 22UF 20% 50V SMD
Kondensaatorid
Tootja number:
EEE-1HA220AP
Kirjeldus:
CAP ALUM 22UF 20% 50V SMD
Kõrgus – istuv (max) :
0.244" (6.20mm)
Lifetime@Temp. :
2000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
22µF
Pakendamine :
Digi-Reel®
Pinge – nimiväärtus :
50V
Pinnapealse mäe maa suurus :
0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
204mA @ 10kHz
Ripple Current @ madal sagedus :
120mA @ 120Hz
seeria :
S
Suurus/Mõõdud :
0.315" Dia (8.00mm)
Takistus :
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C